Říjen 2016

Happy Halloween

31. října 2016 v 22:35 | Tami |  Novinky
Zdravím je tady Halloween a ať už tento svátek slavíte nebo ne tak vám přeji Happy Halloween :D


Guardians of the Galaxy 2 | official trailer #1 (2017) Chris Pratt

19. října 2016 v 21:00 | Tami |  Videa
Už se začínám těšit na rok 2017 kdy do kin půjde další díl Strážců galaxie. První díl byl skvělý a podle traileru to vypadá, že i druhý díl bude boží :D


Joker's Song by Miracle Of Sound

18. října 2016 v 0:02 | Tami |  Music
A tady písnička, která mě vlastně donutila k uvažování o tom, že bych se jednou chtěla na Batmana podívat xDD


New Dess xD Batman

17. října 2016 v 8:32 | Tami |  Novinky
Jak jste si jistě všimili je tu nový kabát blogu na téma, které jsem nikdy nemyslela, že mě tak chytne. Začalo to jednoho večera kdy jsem jako vždy psala povídku s Konan-chan a trochu se u toho psaní nudila. Většinou se na něco při psaní koukám nebo čtu ale poslední dobou není co. A tak jsem projížděla Filmwatch a narazila na film Batman vs. Superman. Slyšela jsem od ségry, že na tom byla její kámoška a měla z toho rozporuplné pocity. Rozhodla jsem se na to mrknout a nějak mě to zaujalo a hlavně jsem si oblíbila Batmana. A tak jsem druhý den našla triologii kde hraje Batmana Christian Bale a tyto tři filmy s ním mě zaujaly natolik, že jsem si Batmana zamilovala. Navíc Christian Bale jako Bruce Wayne se mi zalíbil hned jak jsem ho uviděla a podle mě mu to jako Batmanovi sluší nejvíc.

Krom toho jsem nedávno shlédla i Suicide Squad kde se Batman jen mihne ale i bez něj je to skvělý film z Batmanova světa. Nejvíc se mi zalíbil stejně jako Konan-chan Joker, který se mi zdá ještě šílenější než v Temném rytíři. Přesto se mi ale Joker líbí a jsem zvědavá na rok 2018 kdy bude další díl Batmana.

Žiju :-)

16. října 2016 v 23:59 | Tami |  Novinky
Zdravím lidi nebojte ještě žiju. A budu upřímná na blog jsem teď neměla vůbec náladu. Za prvé jsem nevěděla co bych tu dávala a za druhé se toho během těch tří měsíců me neaktivity stalo tolik, že jsem občas nevěděla kde mi hlava stojí. Asi nejhorší věc co se mi stala je, že jsem přišla o svého nejvěrnějšího přítele. Mého koně Pedra. Přesně 28.9. odešel na věčné pastviny v pouhých devíti letech. Měl rakovinu plic a bohužel se nedalo nic dělat. Uklidňuju se tím, že se aspoň už netrápí ale uprímně pořád to bolí a hlavně mě bolí představa, že už nikdy nebudu mít koně jako byl on. Občas mám pocit jako by s ním odešel i kus mé duše a bez něj mi můj život nedává smysl. Jen díky němu jsem měla chuť každé ráno vstanout, protože jsem věděla, že za ním musím, že mě potřebuje ale teď už tu není a já nevím co mám dělat. Je těžké jít dál když nevíte jak. No nic zatím budu končit. Je pozdě a já už musím do hajan. Ale ještě Vám dám jednu radu. Važte si důležitých věcí v životě, protože nikdy nevíte kdy o ně příjdete. Dobrou noc.