Červenec 2016

Skillet - "Feel Invincible" [Official Music Video]

5. července 2016 v 12:35 | Tami |  Music
Náhodou jsem narazila na tuhle písničku, od mé vcelku oblíbené skupiny Skillet a usadila se mi natolik v hlavě, že ji sem prostě musím dát :DImagine Dragons - Not Today (From 'Me Before You')

1. července 2016 v 21:58 | Tami |  Music
Já vím je tu ticho jak na hřbitově ale posledních nekolik týdnů pro mě bylo náročných z hledisa zařizování mého podnikání v zemědělství. Lítala jsem pořád po úřadech, dělala jsem smlouvy a dělala na projektu. A nejhorší bylo, že mi to pořád někdo hatil. Buď se tamtomu něco nelíbilo a nebo to zase mělo být jinak a nebo zase něco chybělo a tak dále. Prostě na zbláznění. Ale teď už to snad bude klidnější a já doufám, že začnu mít více času na blog a na pár povídek, které mám rozepsané a ráda bych se s nimi v budoucnu s Vámi podělila. Ale zatím na to není čas ani nálada. Snad se to přes prázdniny zlepší xD
Jinak jsem se s Vámi chtěla podělit o tuto nádhernou písničku, která je z filmu Než jsem tě poznala (Me before you). Je o fakt pěkný film, na kterém jsme byli včera se ségrou a s Konan-chan v kině. Doporučuju všem se na to podívat. Je to opravdu krásný film, který Vás na konci chytne za srdce :)