Prosinec 2015

Hurá Vánoce :D

24. prosince 2015 v 14:30 | Tamara |  Novinky
Dnes je konečně 24.12.a i když to venku spíše vypadá na přicházející Jaro tak Vám všem přeji krásné prožití Vánočních svátků a hodně dárečků pod stromečkem :D


(tomu obrázku jsem prostě nemohla odolat :D)

Star Wars Medley (Violin Cover) - Taylor Davis

23. prosince 2015 v 22:35 | Tamara |  Music
A když už jsem dneska u těch Star Wars tak sem hodím jedno moc fajn zpracování soundtracku od Star Wars od Taylor Davis.


Star Wars - Síla se probouzí

23. prosince 2015 v 22:28 | Tamara |  Ostatní
Takže včera jsem byla v kině na nejnovějším díle Star Wars a musím bohužel říct, že mě to trochu zklamalo. Už jak jsem se dozvěděla, že bude další díl této úžasné série jsem měla silné obavy jak to bude vypadat když to nebude režírovat George Lucas a obavy se potvrdily. Je pravda, že J.J. Abrams odvedl dobrou práci. Ano říkám dobrou, protože narozdíl od ostatních dílů z této série ať už z těch starší nebo těch novějších mě tento díl neoslovil natolik abych na něj musela nutně znovu. Předešlé díly mě už po prvním shlédnutí zaujaly natolik, že jsem se na ně koukala pořád dokola ale tento mě opravdu tolik neokouzlil. Třeba loni Hobit, ten jsem chtěla vidět hned podruhé jakmile skončily titulky. Vím nedá se to srovnávat ale přesto. Co se týče příběhu tak ten mě zaujal hodně i když je možná fakt, že to odkazovalo místami až moc na Novou naději, takže člověk věděl dopředu co bude následovat a kromě jedné scény (u které jsem se fakt lekla a proklínala tvůrce) jsem věděla jak se příběh bude odvíjet. Z nových postav jsem si oblíbila Rey, BB-8 a skvělého pilota Poea Damerona, kteří film parádně oživili ale co se týče Rey tak mi to hodně připomíná čtvrtý díl což je trochu škoda a tvůrci mohli udělat něco origálnějšího. Co se týče vizuální stránky tak ta byla skvělá. Skvělé prostředí, skvělá hudba, která pasovala k dané atmosféře. Bohužel to je asi to jediné co bylo na jedničku. Doufám, že se příští díl zlepší a nebude to spíš remake na dřívější díly, protože jinak bych ztratila chuť se na budoucí díly dívat. Kdybych předtím žádný díl Star Wars neviděla tak věřím, že bych si tento díl velice oblíbila a chtěla bych ho vidět znovu ale tím, že jsem viděla předešlé díly tak je tento můj nejmíň oblíbený. Každopádně vás ale nechci odrazovat od toho aby jste se šli podívat na Star Wars do kina. To v žádném případě. Určitě se mezi lidmi najdou takoví, kteří si nový díl oblíbí ale já bohužel mezi ně nepatřím. Možná časem budu ale prozatím je můj názor takovýto ale každý jsme jiný a názory se různí. Takže si do kina určitě zajděte a kdyžtak se podělte o své dojmy.

Trailer:


Assassin’s Creed Syndicate - Jack the Ripper Gameplay Trailer

15. prosince 2015 v 21:59 | Tamara |  Assassin's Creed
Toto DLC k Assassins Creed Syndicate bych moc ráda chtěla ale bohužel zatím na něj nejsou finance ale až něco našetřím tak ho kupuju. Kamarádka Konan-chan mi totiž řekla, že jsou teorie, že Jacob je tím Rozparovačem což by mohlo být možné, protože v některých chvílích má Jack Rozparovač stejný hlas a i jeho chůze je podobná té Jacobově ale po dnešní jedné ukázce jsem si skoro jistá, že Jacob se nám nakonec nestal šíleným vrahem ale kdo ví :D Každopádně jsem zvědavá jak to nakonec bude ale prosím žádné spoilery chci mít aspoň nějaké překvapení :D Jinak slibovaná recenze na AC: Syndicate bude asi o víkendu. (a zdůrazňuju slovo asi) Nemám na to teď nějak čas. To víte Vánoce, ty jsou občas náročné :D


Ještě jsem neumřela....a Nový Design :D

3. prosince 2015 v 17:55 | Tamara |  Novinky
Tak jo jsem opět tady a tentokrát s rozhodnutím, že se sebou musím něco udělat. A nejen se svou neuvěřitelnou leností kdy nejsem prostě schopná vstát ráno z postele dřív abych všechno za ten den vzládla ale týká se to také ohledně blogu. Pořád si říkám jo hodím na blog tamto a nebo hento ale buď na to zapomenu (což se stává opravdu často) a nebo se mi do toho vůbec nechce. Ale odteď se opravdu budu snažit být tady aktivní a občas sem něco dát. Mám spoustu nápadů, recenze, povídky a tak ale ještě je třeba zrealizovat. Což není někdy jednoduché. V nejbližší době bych ale chtěla zrecenzovat hru, která mě zase až moc chytla a díky ní jsem konečně změnila vzhled. (i když původní se mi taky velmi líbil ale už to chce změnu xD) Ano je to Assassins Creed Syndicate, který je spolu s dvojkou nejlepší Assassins Creed vůbec. (aspoň podle mě xD) Hlavně dvojčata Fryeovi, se kterýma se člověk opravdu nenudí :D Doufám, že se vám vzhled líbí a kdyžtak napiště do komentáře Váš názor budu moc ráda xD Takže to je prozatím vše a doufám, že se mi povede vše uskutečnit tak jak chci :D Zatím se mějte :)