Duben 2015

Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth [Official Video] Furious 7

12. dubna 2015 v 21:06 | Tamara |  Music
Moc krásná písnička, z F&F 7. Při konci videa mi to nějak vhání slzy do očí.


Fast and Furious 7

9. dubna 2015 v 22:18 | Tamara |  Ostatní
Po douhém čekání jsem se minulý týden konečně dostala na sedmý díl Rychle a zběsile a musím říct...BOMBA!! O akční scény nebylo nouze a celou dobu mě to udrželo napjatou jak strunu. U tohoto filmu bylo výhodou, že jsem neměla absolutně žádný tušení jak to dopadne. U Hobita to třeba bylo něco jinýho, protože jsem četla knížku a bylo jasný jak to skončí ale tady jsem byla napjatá až do konce. Dlouho jsem se u žádnýho filmu takhle necítila. A taky tam byla pořádná dávka srandy a kdo jiný se u ní mohl postarat než Roman. Jeho vtípky byly fajné a nejlepší scéna byla jak měl strach vyskočit z toho letadla. U toho se nasmálo celé kino xDDD A konec? Ten byl úžasný a dojemný zároveň. Jak jistě mnozí víte před více než rokem tragicky zemřel Paul Walker a tento film byl udělán jako památka na něj. A klobouk dolů jak to Vin Diesel zvládl. Opravdu lepší rozloučení s Paulem být ani nemohlo. U konce vám prostě nezůstanou oči suché. Jsem zvědavá jak budou pokračovat další díly této úžasné série, které má Vin Diesel v plánu. Sice si osobně myslím, že bez Paula to nebude ono ale kdoví, třeba nás Vin překvapí :)

O filmu:
Pomsta se vrací domů.
I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Počet fanoušků ságy s každým dalším dílem rapidně narůstá, ale tvůrci nenechávají nic náhodě. Už tak našlapanou hereckou sestavu v sedmém díle vyšperkovali Kurtem Russellem a hlavně Jasonem Stathamem, ikonou rychlých a zběsilých filmových řidičů. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. Natáčení Rychle a zběsile 7 zásadně ovlivnila tragická autonehoda Paula Walkera, představitele Briana O´Connera, jednoho z klíčových hrdinů filmu. Producent a herec Vin Diesel potvrzuje, že tenhle díl je věnovaný jeho památce, přesto především zůstává zábavnou adrenalinovou akční jízdou, která ságu posune zase o trochu dál a výš.


Trailer:

Big Hero 6 Fall out Boys: Immortals Official video

9. dubna 2015 v 21:58 | Tamara |  Ostatní
Tuhle písničku už poslouchám nějakou chvíli dokola a furt se mi líbí xDD u Konan jsme ji poslouchali skoro pořád xDD


Big Hero 6

9. dubna 2015 v 21:56 | Tamara |  Ostatní
Tenhle film jsem shlédla nedávno se ségrou a poté i s mou drahou Konan-chan a musím uznat, že i kdybych ho viděla potřetí tak mě pokoukání na něj neomrzí. Je to fakt sranda. Hlavně Fred, který je bohatý a má mega barák ale chodí oblečený jak bezdomovec, který vylezl z nějaké díry xDDD Je pěkný jak dokážé Disney spracovat pěkný film, který vtipný a plný srandy a zároveň i smutný a dojemný. Fakt to stojí za pokoukání :)

O filmu:
Velká šestka je emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent. Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi: dívka Go Go Tamago, vyhledávající adrenalinové zážitky, čistotou posedlý Wasabi No-Ginger, sličná chemička Honey Lemon a jejich fanda Fred. Když se parta kvůli katastrofální souhře náhod ocitne uprostřed nebezpečné hry, kterou kdosi rozehrál v ulicích San Fransokya, Hiro se obrátí na svého nejbližšího kamaráda - robota jménem Baymax - a přetvoří svou partu přátel na high-tech hrdiny odhodlané vyřešit vzniklou záhadu.(Falcon)

Trailer: