Prosinec 2014

Šťastné a veselé Vánoce :)

24. prosince 2014 v 14:04 | Tamara |  Novinky
Tak je tu zase po roce čas Vánoční a dnes je konečně štědrý den. Takže Vám všem přeji klidné a pohodové svátky, pevné zdraví a bohatého ježíška :)


The Hobbit: The Battle of the Five Armies - Billy Boyd Music Video - "The Last Goodbye"

15. prosince 2014 v 15:08 | Tamara |  Pán Prstenů a Hobit
Tenhle song poslouchám od včerejška a po včerejšku se mi u něj chce brečet. Je škoda, že Hobit má za sebou poslední díl. Připadá mi to jako včera, kdy jsem poprvé viděla Neočekávanou cestu. Člověk si uvědomí jak ten čas letí. Doufám, že se Konan-chan nebude zlobit, že tu písničku sem taky strkám ale nemůžu si pomoct :)


The Hobbit: Battle of the Five Armies

15. prosince 2014 v 14:56 | Tamara |  Pán Prstenů a Hobit
Takže včera jsem byla na posledním Hobitovi (bohužel) a můžu říct, že tak dobrý film jsem už hodně dlouho neviděla. Samozřejmně pokud nemluvím o prvním a druhém Hobitovi, ti byli taky úžasní ale tenhle byl z nich myslím nejlepší. Opravdu stálo za to dát těch 150 korun. Je pravda, že někteří na Hobita nadávají ale podle mně je to tím, že to všichni srovnávají s Pánem prstenů. Mněli by si uvědomit, že Hobit a Pán prstenů jsou dvě rozdilné věci. Navíc myslím, že tím že Peter Jackson natočil Hobita, tak tím i zvýšil zájem o Hobita jako knížku. Například já o Pánu prstenů slyšela až když se poprvé dával na Nově. Předtím jsem ani nevěděla, že něco takového existuje ani jako knížka ani jako film. A Hobita mně donutilo přečíst právě jeho filmové zpracování. Je sice pravda, že film se trochu liší od knížky ale to snad všechny filmy, které byly kdy natočeny podle knih. A teď zpátky k Bitvě pěti armád. Na tento díl si vůbec nemůžu stěžovat. Všechny důležité věci zůstaly zachovány, i když trochu jinak než to bylo v knize. Děj krásně plynul a člověk se opravdu nenudil. U konce jsem si i pobrečela, protože to bylo smutný i když jak tam Bilbo zaskučel mně děsně rozesmálo. Připomělo mi to scénu z Avengers jak tam Loki byl zatlučen do země Hulkem xDD. Už se nemůžu dočkat až to uvidím znova možná mi to vyjde a zajdu znovu do kina. Opravdu bych to chtěla vidět znovu. A kdo Hobita ještě neviděl tak vřele doporučuju. Opravdu se nebudete nudit. A taky bych chtěla vyjádřit svůj obdiv a vděk jak panu Tolkienovi tak Peteru Jacksonovi. Tolkienovi za to, že napsal tak ůžasné knížky a Peteru Jacksonovi, za to jak je úžasně dokázal zfilmovat. To chce opravdu mít odvahu natočit tak rozsáhlé dílo. Když si vzpomenu na to jak se natočil Eragon a jak ho neuvěřitelně zk**vili tak jsem ráda, že Pána prstenů i Hobita natočil právě Peter Jackson. Moc objema děkuju :)

O filmu:
"Hobit: Bitva pěti armád" uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků. Když se jim v boji proti draku Šmakovi podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustili do světa smrtící sílu. Rozzuřený Šmak dští svůj spalující hněv na bezbranné muže, ženy a děti v Jezerním městě. Thorinova posedlost hromaděním znovu nabytého pokladu, kterému i přes Bilbovu snahu obětuje přátelství i čest, dožene Hobita k zoufalému a nebezpečnému rozhodnutí. Ale ještě větší nebezpečí je čeká. Sauron, o jehož krocích nikdo kromě čaroděje Gandalfa nic netuší, tajně vyslal obrovskou armádu Skřetů, aby zaútočila na Osamělou horu. S tím, jak se stahují mračna stupňujícího se konfliktu, jsou Trpaslíci, Elfové a Lidé postaveni před volbu, zda se sjednotí či budou zničeni. Budoucnost Středozemě visí na vlásku a v epické bitvě pěti armád bojuje Bilbo o život svůj i svých přátel. (zdroj: www.csfd.cz)

Trailer:

Anime 404

5. prosince 2014 v 23:55 | Tamara |  Moje blbinky
Tohle video je sice taková blbinka ale musím ho sem prostě dát. Děsně jsem se u toho nasmála xDD hlavně ta babka v traktoru se samopalem xDDDD