Květen 2014

♫ Lord of the Rings - Into the West (with lyric)

20. května 2014 v 21:56 | Tamara |  Pán Prstenů a Hobit
Tahle písnička z Pána prstenů - Návrat krále mně provázela téměř celou přípravou na maturitu a je velice pěkná. Doporučuji. :)


I'm happiest person on tho world!!!!!

20. května 2014 v 21:44 | Tamara |  Novinky
Hurrááááááááááá!!! Maturita je úspěšně za mnou. xDDDDDD Ani nevím jak je to možné ale je to tak. Udělala jsem všechny zkoušky a jsem na sebe právem hrdá. Sice pořád tomu nerozumím, protože jsem u angličtiny a ekonomiky mlela úplné blbosti ale všechny zkoušky dopadly na jedničku. Asi nademnou stáli všichni andělé strážní, protože abych mněla takové štěstí a vytáhla si Eragona to není možné. Prostě nejlepší den v mém životě a doufám, že není poslední. Fakt jsem šťastná a těm co k maturitní zkoušce teprve jdou a nebo je čeká za pár let tak přeji hodně štěstí a opravdu doporučuju se učit. Stojí to za to :)

Assassin's Creed - The Kenway Family Saga

5. května 2014 v 20:21 | Tamara |  Assassin's Creed
Tak tohle video zbožňuju. Je fakt dobře propracované a ta hudba je boží. Akorát u té části kde se Connor omlouvá se mi chce brečet. Já vím možná jsem hrozná citlivka ale je mi Haythama líto. A navíc teď jsem si zamilovala i Edwarda Kenwaye. Má fakt krásné modré oči. I když je asi pravda, že Haytham se mu moc nepodobá. Hlavně ne chováním. Ale i tak je mám všechny ráda. xDD


Haytham Kenway - Sexy and I Know It

3. května 2014 v 23:11 | Tamara |  Assassin's Creed
A tady je video s mým oblíbencem Haythamem Kenwayem. Je to boží chlap ale je mi líto, že ho Connor nakonec zabije. Až k tomu dojdu tak budu asi hodně brečet.

New Desing :)

3. května 2014 v 23:06 | Tamara |  Novinky
Takže asi jak už z novýho vzhledu vyplývá tak jsem se zamilovala do Assassins's Creed. Ano úplně jsem propadla této úžasné hře. Jak fajné teď před maturou a já chytnu novou závislost, od které se nejde odlepit. Fakt prokletí toto. Ale co už, budu tomu muset nějak odolat. I když to jde opravdu těžko když je to tak boží hra. Je sice škoda, že jsem začla třetím dílem a chybí mi asi ze začátku ten příběh ale co se dá dělat. Bohužel na netu ke stažení není první díl a já momentálně jsem na suchu s financema abych si mohla koupit originál. Budu muset asi chvíli počkat ale i ta trojka není špatná. I když upřímně Connor není nic moc. To jeho otec, to je jiný kafe. Upřímně kdybych si mohla vybrat za koho z těch dvou budu hrát tak určitě za Haythama. On má totiž charisma ale bohužel za něj se hraje jen na začátku hry. Škoda. Těm co tuhle hru nikdy nehráli ji vřele doporučuju. Je fakt úžasná i když je docela náročná na počítačové vybavení ale stojí za to.