Červenec 2013

Adele - Rolling In The Deep

30. července 2013 v 22:34 | Tamara |  Music
Tahle písnička mně hodně chytla xDD


Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo

30. července 2013 v 0:23 | Tamara |  Music
Jinak tady je moje oblíbená písnička z Rychle a zběsile 5. Tu písničky jsem měla už dlouho v mobilu a uvažovala jsem, že ji už smažu ale teď když jsem se dívala na Rychle a zběsile tak mně zase chytla. Je opravdu pěkná a taková plná energie a to při těch vedrech co teď jsou potřebuju xDD


Zdravím xDD

30. července 2013 v 0:20 | Tamara |  Novinky
Takže po dlouhé době se opět ozývám ze světa mrtvých abych navštívila svůj drahocenný blog xDDD Dělám si srandu ale s tím, že tu jsem po opravu dlouhé době nejsem daleko od pravdy. Je mi líto, že je tu poslední dobou tak mrtvo ale buď na svůj blog zapomínám a nebo se mi prostě nechce. Do budoucna bych to tu chtěla zase trochu rozjet ale znáte mně. Něco slíbím a skutek utek. Jinak jsem si zamilovala díky mé kámošce Jane sérii Rychle a zběsile. Což vyplývá i z mého nového vzhledu, který jsem tu dala. No jo blog už potřeboval nový kabát.
Jinak co se týče školy tak jsem úspěšně dokončila třetí ročník a radostí musím oznámit, že po prázdninách mně čeká poslední školní rok. Doufám, že skončí úspěšnou maturitní zkouškou. Úpřímně nebojím se ani tak te maturity jako spíše maturitní práce, kterou musíme udělat. Navíc mám pocit, že mi škola bude i celkem chybět. Už teď se doma nudím a nechci vidět, co budu dělat až budu mít po škole. To bude dvojnásovná nuda, protože budu podnikat doma. Do práce se mi opravdu nechce a stejně nevím co bych dělala za zaměstnání a zkončit na pracáku rozhodně nechci. I tak ale doufám, že mi všechno vyjde a bude ze mně úspěšná podnikatelka. Ale to je ještě daleká budoucnost i když je to už jen za rok ale i tak je do ještě daleko. První musím udělat tu maturu a to nebude jen tak lehké.
No nic to je prozatím vše. Jinak vám přeju krásný zbytek prázdnin a hlavně pěkné zážitky. Zatím ahoj xDD