Červen 2012

17-Podivné chování

24. června 2012 v 3:08 | Tamara |  Prokletí
Tak po dlouhatánské době další díl. Je mi líto, že jste musel tak dlouho čekta ale neměla jsem čas a ani nápady. Teď mně ale nějak políbila můza což znamená, že povídka bude snad dokončena do konce prázdnin. Sice se teď musím ještě týden učit, jelikož mně v pátek čekají opravné zkoušky na autoškolu a ty fakt musím dát. Takže nový díl sem přidám až po zkouškách. Jinak doufám, že se vám tenhle dílek bude líbit. Přeji příjemné počtení.


Cloud se ráno probudil v posteli sám. Docela ho to překvapilo a tak se chtěl po mně podívat ale jeho hlava mu to začala rozmlouvat.
,,Kruci neměl jsem tolik chlastat,"zanadával a nakonec nějakým zázrakem vstal a šel do svýho pokoje pro prášky. Při jeho štěstí uviděl jak na jeho posteli sladce spí Mizore. Trošku mu nešlo do hlavy proč je tady a ne ve svém pokoji ale neřešil to a přešel ke mně a pohladil mně po tváři. Cukla jsem sebou a rozlepila oči.
,,Dobré ráno krásko,"usmál se na mně Cloud svým kouzelným úsměvem.
,,Dobré ráno,"zamžourala jsem očima a unaveně se posadila.
,,Proč spíš tady?"zeptal se.
,,Nechtěla jsem tě rušit a navíc jsi byl cítit alkoholem,"usmála jsem se nevinně.
,,Promiň neměl jsem se tolik opít,"koukl na mně omluvně.
,,No ty alespoň nejsi nadržený,"zamumlala jsem, naštěstí to Cloud neslyšel. Najednou mi zakručelo v žaludku a tak jsem se šla do koupelny převlíct. Hodila jsem na sebe černé kalhoty a červené tričko s krátkým rukávem. Vlasy jsem si sčesala do copu a vrátila se do pokoje. Cloud mně chytil za ruku a šli jsme dolů. Na chodbě jsme potkali Zacka. Vypadal docela dobře na to, že byl včera ožralý jak prase a pozdravil nás. Já se na něj ale místo pozdravu vražedně podívala Cloud se na mně nechápavě podíval a Zack raději mlčel.
,,Copak jste si udělali?"koukl na mně Cloud když už jsme byli ze Zackova dohledu.
,,Ale nic nech to být,"odsekla jsem a šla do kuchyně si vzít něco k snídani. Když jsem se nasnídala tak jsem se z hrůzou podívala na hodiny. Za deset minut jsem mněla být v Shinře. Rozloučila jsem se s Cloudem a zmizela. Cloud se starostlivě díval na místo kde jsem ještě před chvíli zmizela. Pak se mrkl na Zacka.
,,Copak jsi ji udělal?"zeptal se Cloud a bylo vidět, že mu to docela dělá starosti. Zack udělal nevinný výraz.
,,Já nevím co má najednou za problém,"řekl Zack nevinně ale při tom moc dobře věděl co udělal ale Cloud tomu psímu výrazu uvěřil.
,,Co jste to včera prosim vás vyváděli?"koukla na oba Tifa.
,,No to víš v Shinře jsme trochu oslavovali a nějak se nám to trochu vymklo kontrole,"řekl Zack.
,,Tak trochu? Vždyť jste přišli nalití jak děla,"nechápala Tifa.
,,No tak trochu víc,"přiznal Zack.
,,No hlavně, že jste dorazili v pořádku domů,"oddechla Tifa a umývala nádobí.
,,Sám se tomu divím,"přiznal Cloud a šel ji pomoct.

Mezitím já dorazila do Shinry a docela jsem dorazila včas. Keiko na mně už čekala a tak jsme mohli začít s jejím tréninkem.
,,Hm nejsi tak špatná, myslím, že bys mohla zítra vzít nějakou misi ať si procvičíš své schopnosti ve skutečném boji,"řekla jsem když trénink skončil.
,,Jistě,"
,,Dobře tak zajdem za Rufusem ať nám dá nějakou misi,"řekla jsem a tak jsme šli. Cestou jsem potkala Genesise. Hned ho zaujala Keiko a já si toho všimla.
,,Ahoj Gene jak se vede?"usmála jsem se na něj.
,,Ahoj ale celkem dobře. Kampak máte namířeno?"zeptal se.
,,Jdeme za Rufusem pro nějakou misi,"odvětila jsem.
,,Aha tak to vás nebudu zdržovat, buďte opatrné,"usmál se Genesis a šel svou cestou.
,,Neboj budem,"hlesla jsem ještě s šli jsme dál.
,,Kdo to byl?"zeptala se mně Keiko.
,,Přítel a voják Shinry,"odvětila jsem.
,,Aha. Někoho mi připomíná,"zašeptala Keiko tak abych ji neslyšela. Za chvíli jsme došli k Rufusově kanceláři a tak jsem zaklepala. Když se ozvalo dále tak jsem vešla. Pozdravila jsem a Rufus nám nabídl ať se posadíme a tak jsme si sedli do křesel.
,,Tak vidím, že jsi svou žačku našla,"usmál se na mně Rufus.
,,No to je taky důvod, proč jsme tady. Je dobrá v boji a tak bych ráda vyskoušela její schopnosti přímo v akci,"vysvětlila jsem.
,,Hm zrovna tu mám pro vás misi jako dělanou,"řekl Rufus a podal mi papír s informacemi.
,,Hm vypadá to dobře. Berem ji,"řekla jsem.
,,Tak dobře, zítra v sedm hodin buďte připravené na střeše Reno vás vyzvedne,"vysvětlil Rufus. A tak jsme se rozloučili a odešli jsme ven. Potom jsem se rozloučila s Keiko a šla jsem do jídelny. Mněla jsem docela hlad a než bych dojela zpátky do baru tak by to docela trvalo a tak jsem nabrala jídlo, hodila ho na tác a šla si sednout.
,,Tak tebe jsem tady už hodně dlouho neviděl,"ozvalo se za mnou.
,,Reno,"pousmála jsem se. Přisedl si ke mně.
,,Tak co jak ti jde cvičení toho nováčka?"optal se.
,,Ale jo je celkem nadaná. Zítra jdeme na misi a ty nás máš ráno vyzvednout,"oznámila jsem mu.
,,To je mi novinka,"řekl překvapeně.
,,Rufus mi to tak řekl."
,,Aha a neřekl náhodou v kolik?"
,,Jo v sedm na střeše,"řekla jsem.
,,V sedm? To ještě spím,"vytřeštil oči Reno.
,,Neboj ty to zvládneš,"usměju se.
,,Stane se hodně když příjdu až v deset,"usmál se nevinně Reno.
,,Ty lenochu línej. Budeš tam přesně v sedm,"ušklíbla jsem se.
,,Jinak co?"
,,Jinak tě zabiju,"řekla jsem výhružně.
,,To bys neudělala,"zasmál se Reno.
,,Myslíš?"koukla jsem na něj vražedně.
,,Jo. Už tě znám nějaký ten pátek,"usmál se Reno nevinně.
,,No dobře ale přijď prosim v čas. Víš, že nesnáším čekání,"řekla jsem a udělala psí kukuč.
,,No jo budu se snažit,"usmál se Reno.
,,Dobře,"usměju se a když sním oběd tak se s Renem rozloučím a opustím Shinru. Nasednu na motorku a jedu zpátky do baru. Když tam dorazím tak už je skoro tři odpoledne a já se odloudám nahoru do svýho pokoje. Po cestě potkám Zacka, kterýmu věnuju vražedný pohled a zapadnu do svýho pokoje. Zack si jenom povzdechne a jde se projít ven.
Když jsem uslyšela, že Zack vypadl tak jsem si oddychla a nakonec jsem si vzala knížku a začala číst.
Mezitím Cloud s Tifou dorazili zpátky domů a v rukách nesli krabice s ozdobama.
,,Polož to tady,"ukázala Tifa na stůl a sama tam položila svoji krabici. Uslyšela jsem dole nějaký hluk a tak jsem se šla mkrnout co se děje.
,,Copak to tu děláte?"koukla jsem na Tifu a na Clouda.
,,Zdobíme bar, budou přece Vánoce,"usmála se Tifa.
,,Aha a chcete pomoct?"usmála jsem se.
,,Jasně,"souhlasila Tifa a tak mi podala krabici a začnu z ní vybalovat řetězy a podobné věci. Mezitím se vrátí i Zack a když vidí, že se zdobí bar tak nám podá pomocnou ruku.
Zrovna jsem věšela ozdoby na sloup když mi nějak ujel žebřík a já letěla k zemi. Přistála jsem ale v něčí náručí.
,,Pusť mně,"zysečela jsem. Zack mně tedy pustil.
,,Aspoň děkuju bys mohla říct,"podíval se na mně Zack.
,,Děkuju,"řekla jsem nakrknutě a šla raději pomoct Tifě.
,,Co jsi ji udělal?"koukl Cloud na Zacka a tentokrát to vypadalo, že neodejde bez odpovědi.
,,Ale nic,"mávl Zack rukou ale Cloud se nenechal odbýt. Zack mu to teda pověděl a Cloud na něj zůstal zaraženě koukat ale pak jeho překvapený výraz vystřídal vztek a jednu Zackovi vrazil. Zack se nijak nebránil a jen se na Clouda omluvně podíval. Cloud byl hodně naštvaný a raději šel ven se schladit než stačil udělat ze Zacka sekanou.
,,Co jsi mu udělal?"koukla na Tifa na Zacka, který si mnul bolavé místo.
,,Ale nic,"odbyl ji Zack a krátkým pohledem zavadil o mně a potom se vypařil do svýho pokoje.
,,Tak to vypadá, že jsme na to zůstali sami,"zkonstantovala jsem. Tifa kývla a dál věšela věnce na zeď.
Když bylo hotovo tak mi Tifa poděkovala a šla dělat večeři. Přece jenom se už blížilo k večeru a za nedlouho se mněl otvírat bar. Rozhodla jsem se jít projít na čerstvý vzduch a tak jsem na sebe hodila kabát a šla ven. Venku už byla docela tma a ulice prosvětlovaly jen pouliční lampy. Zhluboka jsem se nadechla studeného vzduchu a cítila jsem se dobře. Nakonec jsem si udělala takovou malou procházku městem. Bylo to kouzelné když všude už visely vánoční ozdoby a u pekárny bylo cítět cukroví. Když jsem došla na konec města tak jsem se otočila a šla zpátky. Bylo už pěkně tma když jsem došla do baru a samozdřejmně, že už byl otevřený a tak jsem se honem převlýkla a šla obsluhovat. Nikdo z mojí oblíbené trojky se dneska v baru neobjevil a tak jsem neměla s kám pokecat. Cloud se naštěstí vrátil a mněl o mnoho lepší náladu ale Zack se neukázal za což jsem byla i docela ráda.
Když bylo po zavíračce tak jsem pomohla Tifě poklidit. Šla jsem si dát sprchu a rovnou zalezla do postele. Cloud už byl dávno v posteli a tak se mi ho nechtělo rušit a lehla jsem si k sobě do pokoje kde jsem padla rovnou do postele a během chvilky jsem usnula.
Ráno jsem se probudila a vedle mě někdo ležel. Hm nejspíš se v noci za mnou přikradl Cloud pomyslela jsem si a otočila jsem se. Už ale při té otočce mi to přišlo divné. Cloud přece nemá tak namakané tělo. Jakmile jsem se celá otočila tak jsem div nezačla pištět. Vedle mě spal Zack a spokojeně oddechoval. Okamžitě jsem ho zkopla z postele a vražedně se na něj dívala. Zack zamžoural očima a zmateně se na mně podíval.
,,Mizore co děláš v mým pokoji?"zeptal se.
,,No to bych se mněla spíš já ptát tebe, tohle je můj pokoj,"štěkla jsem.
,,Cože? Ale jak jsem se tu dostal?"ptal se Zack a nejspíš si myslel, že mu to řeknu ale ani já nevěděla jak se tu dostal.
,,To se ptáš mně? Já si tu klidně spím a ráno se proberu a jseš tu ty a ještě mně objímáš. Jsem si stroprocentně jistá, že jak jsem šla spát tak byl pokoj prázdný,"prskala jsem, protože se mi to ani trochu nelíbilo.
,,Ale já fakt nevím jak jsem se tu ocitl,"řekl nevinně Zack.
,,Aha tak ty jsi asi náměsičný. Vypadni z mýho pokoje. Hned,"štěkla jsem a ukázala směr dveře.
,,Ale já,"chtěl něco říct Zack ale najednou se ve dveřích objevil Cloud s Tifou. Oba nejspíš probudil ten kravál. Cloud těkal očima ze mě na Zacka a obráceně.
,,Co se to tady děje?"ptal se Cloud zaraženě.
,,To se zeptej tady Zacka. Ráno se probudím a on si tu vedle mě leží jako by se nechumelilo,"řeknu podrážděně.
,,Cože? Zacku ty si snad náměsičný?"koukne na něho Tifa.
,,Já fakt nevím, mám nějaké okno,"řekl Zack ale jakmile viděl můj vražedný výraz tak zmlkl a raději se bral pryč.
,,Chová se nějak divně,"řekl Cloud.
,,Prej divně,"zabrblám a pak mi oči sklouznou na budík.
,,Do háje už jsem mněla být v Shinře Reno mně zabije,"vyjeknu a začnu se rychle oblíkat a Tifa mi jde zabalit snídani. Když jsem oblečená tak mi Tifa dala snídani do sáčku a Cloud se nabídl, že mně odveze do Shinry. A tak jsme nasedli na jeho motorku a jeli směr Shinra.