05-Strach

15. července 2011 v 18:05 | Tamara |  Prokletí
Tak tohle je ten pátý díl, který mi unikl :D Ještě jednou se omlouvám :D,,Co?"třeštil oči Sephiroth.
,,Jo. Bude opravdu štěstí jestli se z toho vzpamatuje."hlesl Angeal.
,,Já si toho zmetka podám. Tohle mojí Mizore dělat nebude."odkráčel naštvaně Sephiroth. Angeal s Genesisem jenom protočily oči ale pak si šli každý po svým.

Cloud se ráno probudil a koukl na mně. Já ještě spala a tak se rozhodl mně nebudit a šel ven. Na chodbě potkal Zacka.
,,Tak co?"hlesl Zack.
,,Nevím teď spí,"odvětil mu Cloud.
,,Aha."
,,Snad bude v pořádku,"hlesl Cloud ustaraně.
,,Neboj Mizore je silná. Ona to zvládne."poplácal Zack Clouda po rameni a pak šli oba na snídani. Dole už byla Tifa a na stole byla připravená snídaně. A tak si všichni sedli a dali se do toho. Já se mezitím probudila. Bylo mi už docela dobře teda fyzicky ale psychicky vůbec. I když jsem věděla, že Cloud mi to odpustil a ani se na mně nezlobil tak jsem byla pořád nesvá. A navíc jsem mněla strach, že se tam někde objeví Kadaj a zkusí to znovu. Téhle představy jsem se děsila a chtěla ji zapudit ale nešlo to. Najednou otevřel dveře Cloud a já raději dělala, že spím. Naštěstí jsem byla otočená zády k němu a tak mi neviděl do tváře. Přišel ke mně a sedl si vedle mně.
,,Jak ti je?"zeptal se mně. Kruci prokoukl to. Já ale mlčela. Nebyla jsem schopná slova a do očí se mi zase draly slzy. Cloud tušil, že to asi nebude jednoduché se z toho zpamatovat a tak mně pohladil po vlasech a chtěl odejít ale já ho chytla za ruku. Podíval se mi do očí. Viděl v nich strach a bolest. Soucitně se na mně podíval a lehl si ke mně objal mně a hladil po vlasech. Když jsem po chvilce usnula tak do pokoje přišel Zack a koukl na Clouda.
,,Tak co?"
,,Bude trvat než se z toho vzpamatuje. Nedokážu si ani představit co s ní ten šmejd musel dělat."hlesl smutně Cloud.
,,Chce to čas,"
,,Hm. Mohl bych tě o něco požádat?"koukl Cloud na Zacka.
,,O co jde?"
,,Mohl bys zajít do Shinry pro Genesise a Angeala. Myslím, že Mizore bude ráda."pousmál se Cloud.
,,Dobře stejně tam mám namířeno."
,,Díky,"pousmál se Cloud.
,,Nemáš zač."usmál se Zack a odešel.

Zack jel teda do Shinry. Zaparkoval motorku a vešel do budovy. Na chodbě potkal Genesise s Angealem.
,,Ahoj štěně."pozdravil ho Angeal a Genesis se uchechtl.
,,Nazdar Angeale."zavrčel Zack.
,,Copak tě sem přivádí?"divil se Angeal.
,,Jdu na misi."přiznal Zack.
,,A víš jistě, že si tu jen kvůli tomu?"koukl na něho Genesis. Zack se na něho nechápavě podíval a sklopil hlavu.
,,Ne,"přiznal.
,,Jde o Mizore. Nějak se nemůže z toho šoku vzpamatovat,"hlesl Zack.
,,Bude to chvíli trvat než to překousne...chce to čas."hlesl Angeal.
,,Já vím....ale i tak myslím, že byste za ní mněli zajít,"pousmál se Zack.
,,Tak dobře odpoledne se za ní stavíme,"hlesl Genesis. Pak se rozloučili a šli svou cestou.

Tifa chystala oběd když se najednou ve dveřích objevili Angeal s Genesisem.
,,Zdravím je tu Mizore?"zeptal se Angeal.
,,Ahoj jo Mizore je nahoře."usmála se Tifa. Angeal kývl a šli oba nahoru.
Genesis zaklepal na jedny dveře a když se ozvalo dále tak vešli oba dva do místnosti. Cloud seděl vedle mně a držel mně za ruku a já spala.
,,Tak jak jí je?"hlesl Genesis.
,,Ne moc dobře. Vůbec se mnou nemluví,"hlesl Cloud.
,,Chce to čas. Kdoví co si zažila,"hlesl Genesis. Uslyšela jsem hlasy a tak jsem otevřela oči a posadila se. Všichni se na mně koukli. Angeal už chtěl něco říct ale mně najednou zabylo tak špatně, že jsem vyběhla okamžitě na záchod. Všichni se za mnou rozeběhli a zůstali stát před dveřmi. Cloud klepal na dveře a uslyšel zvuky zvracení. Když jsem si ulevila opláchla jsem si obličej. Bylo mi mizerně. Cloud chtěl ke mně jít ale dovnitř jsem pustila jenom Genesise a ty dva jsem nechala venku.
,,Mizore co ti je?"hlesl Genesis a přiskočil ke mně.
,,Je mi mizerně. Všechno mně bolí."hlesla jsem. Genesis mně objal.
,,Neboj bude to dobré,"konejšil mně.
,,Proč mi to ten hajzl udělal?"hlesla jsem a z očí mi tekly slzy.
,,To nevím."přiznal Genesis.
,,Mám strach. Pořád se bojím, že se tu někde objeví a udělá mi zase to co minule."
,,Neboj už ti neublíží. Je pod zámkem i se svými bratry a z vězení se jen tak nedostanou."hlesl Genesis. Mně se trochu ulevilo ale pořád jsem se nemohla zpamatovat. Genesis mi přiložil ruku na čelo.
,,Celá hoříš,"hlesl zděšeně.
,,Budeš muset do nemocnice."
,,Já tam nepůjdu,"vzpírala jsem se mu.
,,Mizore já vím, že se bojíš toho, že tam uvidíš svého otce ale nedá se nic dělat,"hlesl Genesis. Najednou mu z ruky začalo zářit rudé světlo a já omdlela. Genesis mně vzal do náruče a vyšel na chodbu. Tam se na něho koukli Cloud s Angealem.
,,Musí do nemocnice. Má horečku,"hlesl Genesis.
,,Cloude počkej s Mizore a my se za chvíli vrátime."hlesl Angeal. Genesis dal Mizore Cloudovi do náruče a s Angealem odešli. Cloud se na mně smutně podíval a pak mně odnesl zpátky do pokoje.

Za chvíli mně pomocí vrtulníku převezli do nemocnice. Cloud tam byl samozdřejmně se mnou. Ležela jsem v podsteli a spala. Horečku se jim podařilo srazit ale mněli strach, že se neprobudím. Cloud seděl vedle mně a držel mně za ruku. Do pokoje přišel Genesis. Sedl si na židli.
,,Za jak dlouho se probudi?"zeptal se Cloud.
,,Horečku se nám podařilo srazit ale to není ten problém."hlesl sklesle Genesis. Cloud se na něj nechápavě podíval.
,,Víš Mizore si nezažila zrovna růžové chvíle. Od té doby co zemřela její matka je Mizore jiná."
,,Jak zemřela její matka?"
,,Jednou mněla Mizore misi ale zajal ji muž jménem Yoshizuki. Chtěl z ní dostat informace o Shinře a tak ji šíleně mučil ale ona přesto nic neřekla. Její matka ji chtěla zachránit ale jelikož v té době mněla Shinra většinu vojáků někdě jinde tak ji tam Sephiroth nepustil, protože mněl strach, že by se jí něco stalo. Nevěděli jsme kolik je tam nepřátel a poslat tam jenom dva lidi bylo nemožné. Tamara ale přes Sephirothův zákaz šla Mizore zachránit. Dozvěděli jsme se to bohužel příliš pozdě a tak jsme ji nestihli pomoct. Tamara sice zachránila Mizore ale Yoshizuki ji přímo před Mizoriinýma očima zabil. Sephiroth, já a Angeal jsme tam přišli přímo ve chvíli když Tamaru probodl svým mečem. Sephiroth se postavil Yoshizukimu. Já mezitím odnesl Mizore do bezpečí. Byla v šoku a mněl vážná zranění. Jelikož byla strašlivě mučena a ještě k tomu viděla smrt své matky tak to neunesla a nervově se zhroutila. Potom byla mněscí v kómatu a jak se probudila tak s nikým nemluvila a hlavně ne se Sephirothem. Nenáviděla ho. S Angealem jsme Mizore slíbili, že už ji nikdy taková bolest nepotká. Ale mám strach, že jsme ten slib nedodrželi. Tohle ji muselo určitě připomenout jakou bolest v minulosti zažila. Sephiroth ji proto hlídá jako oko v hlavě, proto chce aby se vrátila domů ale asi mu ještě nedošlo, že by tím Mizore jen víc ublížil."vysvětlil Genesis. Cloud nevěděl co říct.
,,Jsem rád, že Mizore konečně našla někoho kdo ji miluje. Poprvé za dlouhou dobu jsem konečně viděl Mizore se upřímně usmívat. Vždycky byla usměvavá dívka ale po smrti matky svůj úsměv jen předstírala. Ale teď když je s tebou tak je vidět, že je opravdu šťastná."usmál se Genesis. Clouda zahřálo u srdce.
,,Děkuju,"usmál se Cloud.
,,Nemáš zač."hlesl Genesis.
,,No nic dej mi vědět jestli se Mizore probudí."usmál se Genesis a odešel. Cloud kývl hlavou a pak se podíval na mně. Mněl o mně strach.
Sephiroth seděl před mým pokojem a přemýšlel. Najednou se tam objevil Angeal.
,,Ještě se neprobrala?"koukl na Sephirotha Angeal. Sephiroth jen zakroutil hlavou.
,,Doufám, že se z toho dostane."hlesl Sephiroth.
,,Určitě. Mizore je silná."snažil se ho povzbudit Angeal.
,,Hm ale víš jak to dopadlo minule."
,,Ale teď má u sebe Clouda. Ten ji jen tak neopustí. Je vidět, že ji miluje a je s ním Mizore šťastná."
,,Ale i tak půjde domů."
,,Copak ti nedochází, že tím Mizore ještě víc ublížíš. Tohle už ji nemělo nikdy potkat a potkalo a ty místo toho abys ji to usnadnil tak ji chceš zase ublížit."začal Angeal zvyšovat hlas.
,,Chci ji jen chránit."hájil se Sephiroth.
,,Jo a nespůsobila náhodou právě tvoje ochrana Mizore tolik bolesti? Pokud vím tak jsme mohli Mizore tenkrát zachránit. Ty a Tamara by jste na to stačili ale ty ses prostě hrozně bál, že by se mohlo něco stát Tamaře a tak si to zamítl. To díky tobě je Tamara teď už na druhé straně a Mizore tě nenávidí."křikl Angeal.
,,Co ty vlasntě můžeš vědět jaké jsem k tomu mněl důvody?"křikl po Angealovi Sephiroth. Z pokoje vyšel Genesis.
,,Nechcete tu konečně už zmlknout? Mizore je na tom dost špatně a vy místo abyste ji pomohli tak se tady hádate. Jestli se chcete dál hádat tak prosím ale co nejdál od Mizore."seřval je Genesis a šel dál. Sephiroth s Angealem se na sebe naštvaně podívali a šli někam.

Zack se vrátil z mise a na chodbě potkal Genesise. Bylo vidět, že je naštvaný.
,,Myslel jsem si, že aspoň Angeal má trochu rozum ale asi jsem se hodně spletl,"mumla si pro sebe Genesis ale Zack to slyšel.
,,Co udělal?"zeptal se Zack. Genesis se na něj podíval.
,,Místo toho aby Mizore pomohli tak se Sephirothem háda přímo, před jejími dveřmi. Jakoby neměli rozum."povzdechl Genesis.
,,Mizore je tady?"divil se Zack.
,,Jo mněla vysokou horečku a tak jsme ji dali do nemocnice."
,,A je v pořádku?"
,,Horečka už klesla ale Mizore se ještě neprobudila."
,,Jak to?"
,,To by bylo na dlouho ať ti to poví Cloud. Kruci Mizore potřebuje klid a ne jen další hádky. Ti dva fakt nemají rozum."povzdechl si Genesis a šel dál po chodbě. Zack se na něj jen nechápavě koukal ale pak se rozhodl, že se půjde na Mizore podívat.

Sephiroth seděl ve svém pokoji a přemýšlel. Vzpomínal na minulost. Na to jak mu Tamara řekla, že čekají dalšího potomka. Nikdy neřekl Mizore důvod proč nechtěl Tamaru nikde pustit ale nejspíš jí to bude muset říct. Ale co když ji to způsobí jen další bolest? To už by nesnesla. Už tak si toho zažila příliš moc. Zajímalo by mně jestli mi Tamara někdy odpustila.

Genesis šel do garáže. Musel se trochu odreagovat. Brzo bude Mizore 18 let a to je velká událost. Genesis už mně dávno připravené co Mizore dá k narozeninám. Jen to ještě chtělo pár úprav a taky teď potřeboval myslet na něco jiného.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 drac-lebrun drac-lebrun | Web | 15. července 2011 v 20:41 | Reagovat

Co na to říct...ani mi nepřišlo, že tady ta kapitola chybí:D Ale teď když jsem si jí přečetla...no prostě úžas...Mizore je chudák...no a jsem zvědavá, co Genesis vymyslel k těm narozkám:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama