04-Nevěra

12. července 2011 v 15:36 | Tamara |  Prokletí
Tak a je tu další dílek. Je to zase taková slátanina ale co se dá dělat :D přesto doufám, že se vám bude líbit :D:D
,,Nech mně na pokoji."křikla jsem.
,,A proč bych mněl? Takovou hezkou tvářičku."usmíval se Kadaj.
,,Já mám kluka a s tebou nechci nic mít."
,,Prosimtě co ten ti může dát? Absolutně nic. Je to jen budiž k ničemu."
,,Takhle o něm nemluv."dala jsem Kadajovi facku ale ten mně chytil pod krkem a přitlačil ke zdi.
,,Můžu dělat co se mi zlíbí."hlesl a políbil mně. Já se mu snažila vzepřít ale nešlo to, protože mi tlačil na krk.
,,Když budeš spolupracovat tak se ti nic nestane."hlesl Kadaj a znovu mně políbil. Já se chvíli zmítala ale nakonec jsem povolila.
,,No vidíš jak to jde."usmál se když se ode mně odtáhl. Pak mně odvlekl někde k posteli.
,,A teď si to pořádně užijem,"hlesl. Já vytřeštila oči.
,,Tak na to zapomeň. Raději zemřu než abych byla Cloudovi nevěrná,"křikla jsem a chtěla jsem se mu vykroutit ale mněl příliš silný stisk a mně všechno bolelo.
,,Vypadá to, že budu na tebe muset jinak."hlesl posadil mně do křesla a šel ke skříni. Já myslela, že mu zdrhnu. Už jsem se zvedala když tak mně zabolela noha, že jsem zůstala na místě. Teprve teď jsem si všimla co mám na noze za docela velkou ránu. Sykla jsem bolestí. Kadaj si sedl naproti mně a položil přede mně sklenici vína, ve které se rozpouštěl nějaký prášek.
,,Tak a teď se napijem,"hlesl a mně se protočily panenky. Jestli si myslí, že mně po tomhle obměkčí tak na to ať zapomene.
,,No to tak na to zepomeň,"obořila jsem se do něj.
,,Jestli to nevypiješ tak si půjdu i pro tu tvou kámošku,"hlesl a hned mi došlo, že mluví o Tifě. Nakonec jsem tu skleničku vypila. Za pár minut mi bylo nějk divně hlava se mi točila a chtělo se mi spát. Kadaj mně vzal k sobě do postele. Položil si mně pod sebe a obkročil mně tak abych mu nemohla zdrhnout a začal mě líbat na krku a při tom mně svlíkaval. Já vzdychla. Bylo to příjemné ale nechtěné. Nevěděla jsem co dělám. Celý svět se mi točil. Sundal mi moje spodní prádlo a zbavil se svých přebytků a vnikl do mně. Docela mně to bolelo ale nedala jsem to znát. Když bylo hotovo tak si lehl vedle mně a přitulil si mně k sobě. Já mněla v očích slzy ale pak díky bohu usnula. Ještě mně chvíli hladil po vlasech a pak taky usnul.

Cloud se Zackem porazili Kadajovy bratry ale trvalo jim to docela dlouho. Dali jim docela zabrat. Cloud sice nevěděl kde mně hledat ale vydal se po Kadajově stopě od motorky. Zack jel okamžitě za ním. Najednou ale ztratil stopu a nevěděl kudy dál.
,,Kam teď?zeptal se Zack.
,,Musíme to tu prohledat."
,,A kde chceš hledat?"
,,To nevím prostě někde. Nemůžem tomu hajzlovi Mizore nechat."hlesl zoufale Cloud.
,,To máš pravdu."přiznal Zack. A tak se vydali na cestu. Jeli prérií až narazili na jeden opuštěný dům. Bylo už docela pozdě večer. Řekli si, že se tam podívaji a tak sesedli z motorek a vešli dovnitř ale nevěděli kudy jít.
Když jsem se probudila bylo mi na zvracení. Nevěděla jsem co jsem vlastně dělala. Byla docela tma a mně se mlžilo před očima. Nahmatala jsem něčí tělo nejspíš Cloudovo. Bylo mi to divné, protože jsem si to nepamatovala. Vlastně jsem si nepamatovala vůbec nic. Pak jsem zaostřila a vykřikla. Já jsem spala s Kadajem. Naštěstí ho to neprobudilo. Vylezla jsem z postele a obalila jsem se do prostěradla. Vystrašeně jsem se rohlížela po pokoji. Najednou tam vtrhli Zack s Cloudem, kteří těkali očima na Kadaje a mně. Já se dívala na Clouda a do očí se mi draly slzy. Tohle jsem mu nechtěla udělat.
,,Neříkej mi...."hlesl Cloud. Já se k němu rozběhla a objala jsem ho. Z očí mi tekly slzy.
,,Promiň. Já nechtěla. On mně k tomu přinutil."zachraptěla jsem. Cloud stál jako přimražený. Najednou se Kadaj zbudil.
,,Co tady děláte?"třešil oči.
,,Přišli jsme si pro Mizore,"řekl Zack a tasil svůj meč.
,,Jo takhle. Pro tu kurvu. Klidně si ji vemte. Už mně nezajímá. Stejně mě nechce tak ať táhne k čertu."
,,Takhle o ni mluvit nebudeš."naštval se Cloud. Kadaj si jenom odrkl.
,,Stějně za nic nestála. Kdybych ji nedal ty prášky tak by se se mnou nevyspala."řekl Kadaj a Cloud se na něho nenávistně díval.
,,Jak si mi tohle mohl udělat?"hlesla jsem.
,,Protože je to tvůj osud. Jenom dokončuju to co můj otec začal ale předtím si tě chci trochu užít."usmál se ďábelsky Kadaj.
,,Cloude vem Mizore do bezpečí. Já to tady vyřídím."hlesl Zack a Cloud se mi podíval do očí. Viděl v nich strach a bolest. Vzal mně teda do náruče a odnesl mně pryč. Kadaj se mezitím oblíkl a tasil svůj meč na Zacka.

Cloud mě odnesl ke svý motorce a posadil mně na ni. Já nevnímala co se kolem mně děje. Byla jsem vystrašená a bylo mi špatně.
,,Jsi v pořádku?"zeptal se mně starostlivě Cloud. Mněla jsem u stochutí vrazit za tak stupidní otázku. Ale jen jsem zakroutila hlavou. On mně objal a mně se opět spustily slzy.
,,Zlobíš se na mně?"špitla jsem.
,,Nebyla to tvoje chyba. Donutil tě k tomu."hlesl Cloud. Docela se mi ulevilo ale i taky mi to vadilo.
,,Neboj bude to v pořádku,"hlesl Cloud a hladil mně po vlasech.

Kadaj neměl proti Zackovi šanci. Zack si nasadil zpátky meč na záda a vydal se ke Cloudovi a Mizore. Viděl jak mne Cloud drží v náručí a já spím.
,,Bude v pořádku?"zeptal se Zack.
,,Snad jo. Chce to čas."hlesl Cloud. Pak si mně posadil na motorku a jeli jsme. Když jsem dojeli k baru vyběhla za náma Tifa.
,,Co se proboha stalo?"hlesla a běžela k nám.
,,Ani se neptej,"hlesl Zack. Cloud mně vzal do náruče a odnesl do svýho pokoje. Jakmile mně položil na postel, probrala jsem se. Všimla jsem si, že jsem ještě pořád zabalená v tom prostěradle.
,,Půjdu se umýt,"hlesla jsem a vstala z postele.
,,Nechceš pomoct?"zeptal se mně Cloud.
,,To je dobrý zvládnu to sama,"pousmála jsem se a šla do koupelny. Tam jsem ze sebe zhodila prostěradlo a dala si horkou vanu. Ponořila jsem se do vany a přemýšlela.
,,Mizore,Mizore vstávej."uslyšela jsem.
,,Cloude co se děje?"hlesla jsem nechápavě.
,,Usnula si tady."hlesl Cloud.
,,Jak ti je?"
,,Blbě. Je mi na zvracení."přiznala jsem.
,,Tak já ti něco donesu."hlesl Cloud. Já mezitím vylezla z vany. Usušila jsem se a oblýkla si čistý oblečení. Vlasy jsem si spletla do copu a šla si lehnout. Šla jsem do Cloudova pokoje. Tam jsem si lehla na postel, zachumlala se do peřin a usnula. Za chvíli přišel Cloud ale jakmile viděl, že spím tak mně nechtěl budit. Položil hrnek na noční stolek a odešel abych mohla v klidu spát. Sešel dolů. Tam stála Tifa a Zack.
,,Jak jí je?"hlesla Tifa.
,,Snad dobře. Teď spí."odpověděl Cloud.
,,Nevypadala moc dobře. Byla celá pomlácená a od krve. Co tam s ní proboha dělal?" nechápala Tifa.
,,To nevím ale asi nic moc pěknýho. Byla celá vystrašená."přiznal Cloud.
,,Kde je?"hlesl Genesis, který se tam znenadání objevil.
,,Nahoře spí."odvětil mu Cloud.
,,A je v pořádku?"
,,Snad jo. Byla hodně pomlácená a vyděšená."hlesl Zack.
,,Až se zbudí tak mi dejte vědět."hlesl Genesis a zase odešel.
,,Co to bylo?"divil se Zack. Tifa a Cloud jen kroutili hlavami.

Bylo už k večeru a já se probrala. Hlava mně ještě pořád třeštila a bylo mi na zvracení. Tak rychle jsem vyběhla z postele na záchod, že jsem na chodbě málem srazila Zacka. Vyzvracela jsem se a opláchla si obličej.
,,Mizore jsi v pořádku?"klepal na mně Zack. Vylezla jsem ven celá bílá.
,,Je mi blbě."přiznala jsem zmučeně.
,,To se ti nedivím. Ten hajzl ti dal nějaké prášky do pití."
,,Kde je Cloud?"
,,Dole pomáhá Tifě."
,,Myslíš, že se na mně zlobí?"
,,Prosimtě ten je rád, že jsme tě vůbec našli a vůbec neřeší, že ses s tím hajzlem vyspala. Nemohla si za to. A on to moc dobře ví. Spíš si dává za vinu, že ti nepomohl dřív."uklidňoval mně Zack.
,,Radši bych umřela než abych byla Cloudovi nevěrná. Proto mně Kadaj tak zřídil. Mučil mně a prováděl mi strašné věci."hlesla jsem a po očích mi ztekly slzy. Zack mně objal.
,,Neboj to se zpraví....časem."konejšil mně.
,,Teď by ses mněla jít vyspat. Potřebuješ to."hlesl Zack a odvedl mě do postele. Já si lehla a zavřela oči. Zack odešel a já se znovu rozbrečela. Chtělo se mi jít znovu blít. Pak jsem si všimla, že mi tam Cloud nechal hrnek s něčím proti zvracení. Vypila jsem ho do dna a pak znovu usnula.

Zack sešel dolů a tvářil se zvláštně.
,,Co se stalo?"hlesl Cloud a tak mu Zack řekl všechno co mu Mizore řekla. Cloud vypadal smutně. Na jedné stránce byl rád, že pro Mizore jejich vztah tolik znamená ale na druhé stránce byl na sebe naštvaný, že ji nepomohl dřív. Pak se sebral a bezeslova odešel za Mizore. Když přišel do pokoje tak já cosi mlela ze spaní. Cloud přišel blíž ke mně aby slyšel.
,,Cloude prosím neopouštěj mně...já...já tě miluju."brečela jsem. Cloud se mnou zatřásl až jsem sebou škubla. Podívala jsem se na něj. On se na mně usmál tím svým překrásným úsměvem a pohladil mně po tváři.
,,Miluju tě,"hlesla jsem.
,,Já tebe taky a nikdy v životě tě neopustím,"usmál se na mně. Pak si lehl vedle mně a hladil mě po vlasech a já po chvilce usnula v jeho náručí a on taky.

V baru už bylo zase narváno a Tifa skoro neztíhala a tak ji Zack pomohl. Najednou se tam objevila stará známa trojka. Sephiroth se rozhlížel jestli neuvidí Mizore ale když ji nezahlídl tak si jenom sedl ke stolu. Angeal si sedl k baru a Genesis šel k Zackovi.
,,Tak jak jí je?"optal se Genesis.
,,Je hodně pomlácená. Říkala, že ji ten hajzl mučil a dokonce ji pak znásilnil."hlesl Zack.
,,Chudáček. No teď už naštěstí nic neprovedou. Zajali jsme je a z vězení se jen tak nedostanou."hlesl Genesis.
,,Tohle nenechá Sephiroth jen tak o to se vsadím."řekl Angeal a Genesis mu musel dát za pravdu.
,,Dneska už asi Mizore nepříjde co?"řekl asi tak po hodince Angeal.
,,Ne podle mně toho má za dnešek až moc. Ta bude ráda, jestli se z toho šoku zpamatuje."přiznal Zack.
,,No to se jí nedivím. Nikdo z nás si nedokže představit co tam s ní dělal."posmutněl Genesis.
,,No nic tak my se stavíme zase zítra."hlesl Angeal a i s Genesisem se vydali k odchodu.
,,Půjdeš taky?"koukl na Sephirotha Angeal.
,,Ještě chvíli počkám."hlesl Sephiroth.
,,Ona už dneska nepříjde."hlesl Genesis.
,,Hm proč?"nechápal Sephiroth.
,,To ti řeknem raději až doma."řekl Angeal a tak se Sephiroth zvedl a všichni tři odešli. Kolem půlnoci se bar už začal vyprazdňovat. Zack pomohl Tifě s úklidem a pak zamkli bar a šli oba taky spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 drac-lebrun drac-lebrun | Web | 12. července 2011 v 20:03 | Reagovat

Chudák Mizore...no asi ani nemusim povídat, jakej hajzl Kadaj je co:D Jinak moc krásný a jsem ráda, že to Cloud vzal dobře;)

2 Tamara Tamara | E-mail | Web | 12. července 2011 v 21:07 | Reagovat

Děkuju :D

3 Konan-chan Konan-chan | Web | 12. července 2011 v 23:05 | Reagovat

Fuja Kadaj zvrhlík odpornej toho jsem taky nějak zvlášť nemusela xDD ale drsné těším se na další díl^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama